تبلیغات
آزاد اندیش - معرفی آندروید 4

معرفی آندروید 4

دوشنبه هشتم آبان 1391 03:20 ب.ظنویسنده : محمد مهدی ن

 

معرفی آندروید 4

آندروید 4.0 (ساندویچ خامه یخ) آخرین نسخه از پلت فرم آندروید برای تلفن، قرص، و بیشتر است. آن را بر روی چیزهایی که مردم عاشق بیشتر در مورد اندیشه های ایجاد شده - آسان چند وظیفه ای، اطلاعیه ها، غنی از صفحه نمایش قابل تنظیم، ویدجت های قابل اندازه بندی مجدد، و تعامل عمیق - و می افزاید: روش قدرتمند و جدید برقراری ارتباط و به اشتراک گذاری است.

ساده، زیبا، مفید
تصفیه شده، تکامل یافته UI
با تمرکز بر آوردن قدرت از اندیشه به سطح، آندروید 4.0 اقدامات مشترک بیشتر قابل رویت می سازد و به شما امکان می دهد با حرکات بصری و ساده، حرکت است. انیمیشن های تصفیه شده و بازخورد در سراسر سیستم را از فعل و انفعالات درگیر و جالب است. حروف کاملا جدید بهینه سازی شده برای صفحه نمایش با وضوح بالا را بهبود می بخشد خوانایی و به رابط کاربر به ارمغان می آورد، احساس مدرن و صیقل خورده است.

دکمه های مجازی در نوار سیستم اجازه حرکت به شما فورا به بازگشت، خانه، و نرم افزار های اخیر است. نوار سیستم ها و دکمه های مجازی در تمام برنامه ها وجود دارند، اما می تواند توسط برنامه های کاربردی برای مشاهده تمام صفحه پوشیده شده است. شما می توانید گزینه های متنی در هر برنامه در نوار عمل، نمایش داده شده در بالا (و گاهی نیز در قسمت پایین) از صفحه نمایش دسترسی داشته باشید.

چند وظیفه ای قدرت اصلی از اندیشه است و آن را حتی آسانتر می کند و بصری در اندیشه 4.0. دکمه های اخیر نرم افزار به شما اجازه می دهد تا شما پرش از یک وظیفه به کار دیگری با استفاده از لیست در نوار سیستم فورا. لیست بالا میآید، برای نشان دادن تصاویر از ریز برنامه ها استفاده می شود به تازگی - بهره برداری سوئیچ های ریز به برنامه.

 
لیست نرم افزار های اخیر چند وظیفه ای ساده می سازد.
 
پرش به دوربین و یا اطلاعیه های خود را بدون باز کردن.
 

برای تماس های دریافتی، شما فورا می توانید پاسخ شده توسط text.Rich و اطلاعیه های تعاملی اجازه دهید شما را در تماس مداوم با پیام های دریافتی را، بازی، آهنگ موسیقی، زمان واقعی به روز رسانی از برنامه ها، و خیلی بیشتر است. در دستگاه های با صفحه نمایش کوچکتر، اطلاعیه ها در بالای صفحه نمایش ظاهر می شود، در حالی که در دستگاه های با صفحه نمایش بزرگتر آنها در نوار سیستم ظاهر می شود.

صفحه اصلی پوشه ها روی صفحه نمایش و سینی لیست علاقه مندی ها
پوشه های خانه جدید صفحه نمایش ارائه یک روش جدید برای شما به گروه برنامه ها و کلید های میانبر خود را منطقی، تنها با کشیدن و رها کردن 1 بر روی دیگری. همچنین، در همه پرتاب نرم افزار، شما هم اکنون می توانید به سادگی نرم افزار به دست آوردن اطلاعات در مورد آن یا بلافاصله آن را بردارید، آن را بکشید و یا غیر فعال کردن نرم افزار از پیش نصب شده است.

 
همه پرتاب نرم افزار (چپ) و قابل اندازه بندی مجدد ویدجت ها (سمت راست) نرم افزارها و محتوای غنی از screen.On خانه کوچکتر صفحه نمایش دستگاه، صفحه نمایش در حال حاضر شامل لیست علاقه مندی ها قابل تنظیم سینی را از تمام صفحه نمایش قابل مشاهده است. شما می توانید برنامه ها، میانبر ها، پوشه ها، و موارد اولویت دیگر در داخل یا خارج از سینی لیست علاقه مندی ها برای دسترسی سریع از صفحه نمایش هر بکشید.

ویدجت قابل اندازه بندی مجدد
صفحه نمایش در آندروید 4.0 طراحی شده اند به محتوای غنی و قابل تنظیم است. شما می توانید خیلی بیشتر از کلید های میانبر افزودنی را انجام دهد - شما می توانید محتوا برنامه زنده به طور مستقیم از طریق ویدجت تعاملی جاسازی. ابزارک اجازه ایمیل، تلنگر چک شما را از طریق تقویم، پخش موسیقی، بررسی جریانهای اجتماعی، و بیشتر - از صفحه نمایش، بدون نیاز به راه اندازی برنامه ها. ابزارک قابل اندازه بندی مجدد هستند، بنابراین شما می توانید آنها را برای نشان دادن محتوای بیشتر و یا کوچک کردن آنها را به صرفه جویی در فضا گسترش است.

اقدامات صفحه قفل جدید
صفحه نمایش قفل در حال حاضر شما بدون باز کنیم. از صفحه نمایش کشویی قفل، شما می توانید به طور مستقیم پرش به دوربین برای عکس و یا پایین کشیدن پنجره اطلاعیه برای بررسی پیامهای. هنگام گوش دادن به موسیقی، شما حتی می توانید آهنگ های موسیقی و مدیریت آلبوم را ببینید.

پاسخ سریع برای تماس های دریافتی
هنگامی که تماس های دریافتی می رسد، شما هم اکنون می توانید به سرعت توسط پیام متنی، بدون نیاز به بلند کردن تماس و یا باز کردن دستگاه. بر روی صفحه نمایش تماس های دریافتی، شما به سادگی کنترل یک لیست از پاسخ متن برای دیدن و سپس شیر را به ارسال و خاتمه دادن به تماس اسلاید. شما می توانید پاسخ خود را اضافه کنید و لیستی از نرم افزار تنظیمات مدیریت.

کش رفتن به اخراج اطلاعیه ها، وظایف، و زبانه مرورگر
آندروید 4.0 اطلاعیه های مدیریت، برنامه های اخیر، و زبانه مرورگر حتی ساده تر. شما هم اکنون می توانید اطلاعیه های فردی، برنامه ها را از لیست نرم افزار های اخیر، و زبانه مرورگر با کش رفتن ساده از انگشت رد می کند.

 
طلسم، جستجوگر به شما اجازه می دهد تا به اشتباهات پیدا کردن شما و تعمیر آن سریعتر است.
 
موتور های ورودی صدای قدرتمند به شما اجازه می دهد که دیکته ورود متن continuously.Improved شده و طلسم چک
صفحه کلید نرم در آندروید 4.0 می سازد ورودی متن را سریعتر و دقیق تر است. تصحیح خطا و پیشنهاد واژه از طریق یک مجموعه جدید از لغت نامه های پیش فرض و اکتشافی دقیق تر برای دست زدن به مواردی از قبیل تایپ کاراکتر دو بهبود یافته است، صرفنظر از حروف، و حذف فضاهای. پیشنهاد کلمه نیز بهبود یافته و نوار پیشنهاد ساده برای نشان دادن فقط سه کلمه در یک زمان.

برای رفع به راحتی لغات دارای غلط املایی، آندروید 4.0 می افزاید: یک طلسم جستجوگر که locates و تاکید خطاها و حاکی از کلمات جایگزین. با استفاده از یک شیر، شما می توانید از پیشنهاد های املایی متعدد را انتخاب کنید، حذف یک کلمه، و یا اضافه کردن آن به فرهنگ لغت. شما حتی می توانید برای دیدن شیر پیشنهادات جایگزینی برای کلماتی را که به درستی وارد کرده اید. برای ویژگی های تخصصی و یا زبانهای دیگر، شما هم اکنون می توانید دانلود کنید و نصب کنید لغت نامه های شخص ثالث، طلسم، چکرز، و خدمات متن دیگر.

قدرتمند صدای ورودی موتور
آندروید 4.0 معرفی قدرتمند صدای ورودی موتور است که ارائه می دهد مستمر "باز میکروفون تجربه" و جریان تشخیص صدا است. صدای ورودی موتور به شما اجازه می دهد تا متن شما می خواهید دیکته کنید، تا زمانی که می خواهید، با استفاده از زبان شما می خواهید. شما به طور مداوم می تواند برای مدت طولانی صحبت می کنند، حتی این مساله برای فواصل در صورت نیاز، و دیکته نقطه گذاری برای ایجاد جملات درست است. به عنوان صدای ورودی موتور وارد متن، آن را تاکید اشتباهات دیکته ممکن است خاکستری. پس از تحمیل شما می توانید کلمات زیر خط دار را به سرعت آنها را از یک لیست از پیشنهادات جایگزین شیر.

 
کنترل استفاده از داده ها را اجازه استفاده از مجموع این نوع شبکه و نرم افزار نظارت و پس از آن برای تنظیم حدود اگر needed.Control به بیش از داده های شبکه
دستگاه های تلفن همراه می تواند استفاده گسترده ای از داده های شبکه برای جریان محتوا، هماهنگ سازی داده ها، دانلود برنامه ها، و بیشتر. برای پاسخگویی به نیازهای شما را با برنامه های داده ها و یا محفظه محکم، آندروید 4.0 از می افزاید: کنترل های جدید برای مدیریت شبکه استفاده از داده ها است.

در تنظیمات نرم افزار، نمودار های رنگی نشان می دهد استفاده از داده ها بر روی هر نوع شبکه (تلفن همراه و یا از Wi-Fi)، و همچنین مقدار از داده های مورد استفاده توسط هر برنامه در حال اجرا است. بر اساس طرح خود را داده، به صورت اختیاری می تواند سطح هشدار و یا محدودیت های سخت در استفاده از داده ها و یا مجموعه ای غیر فعال کردن اطلاعات تلفن همراه در دسترس نباشد. شما همچنین می توانید داده های پس زمینه استفاده شده توسط برنامه های منحصر به فرد به عنوان مورد نیاز را مدیریت کند.

طراحی شده برای در دسترس بودن
تنوع از ویژگی های جدید تا حد زیادی در دسترس از آندروید 4.0 برای کاربران نابینا یا بینایی را افزایش می دهد. مهم ترین حالت جدید کشف شده توسط لمسی است که به شما اجازه می دهد بدون نیاز به صفحه نمایش حرکت است. دست زدن به صفحه نمایش یک بار باعث بازخورد قابل شنیدن است که شناسایی مولفه UI لمس دوم در جزء فعال شدن آن را با یک رویداد لمسی کامل است. حالت جدید برای حمایت از کاربران بر روی دستگاه های جدید که با استفاده از دکمه های مجازی در نوار سیستم، به جای دکمه های سخت افزار اختصاص داده شده و یا trackballs از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین، واژهنامه استاندارد به روز شده برای ارائه یک تجربه بهبود یافته در دسترس است. این مرورگر با پشتیبانی از یک اسکریپت مبتنی بر خواننده روی صفحه نمایش برای خواندن محتوای وب مورد علاقه و سایت های مرور. برای خوانایی بهتر، شما همچنین می توانید اندازه فونت پیش فرض استفاده می شود در سراسر سیستم را افزایش می دهد.

تجربه دسترسی در ابتدا راه اندازی - یک ژست لمس ساده شروع می شود در طول راه اندازی (مربع عقربه های ساعت از سمت چپ بالا) فعال همه از ویژگی های دسترسی و بارهای آموزش نصب. هنگامی که ویژگی های دسترسی فعال هستند، همه چیز قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش را می توان با صدای بلند توسط خواننده روی صفحه نمایش استاندارد گفته شده است.

 
تماس با ما و پروفیل در سراسر برنامه ها و شبکه های اجتماعی، یکپارچه برای یک تجربه شخصی و سازگار باشد، در همه جا - از تماس های دریافتی را به emails.Communication و به اشتراک گذاری
و پروفیل
در سراسر سیستم، گروه های اجتماعی خود، پروفایل ها، و تماس با ما در ارتباط با یکدیگر و یکپارچه برای دسترسی آسان. در مرکز برنامه جدید ارائه می دهد که اطلاعات غنیتر مشخصات را، از جمله تصویر بزرگ مشخصات، شماره تلفن، آدرس و حساب، به روز رسانی وضعیت، وقایع، و یک دکمه جدید برای اتصال در شبکه های اجتماعی یکپارچه است.

اطلاعات تماس با شما در جدید مشخصات "من" ذخیره می شود، اجازه می دهد به اشتراک گذاری ساده تر با برنامه ها و مردم است. همه مخاطبین یکپارچه خود را در آسان برای مدیریت فهرست، از جمله کنترل های که بیش از تماس از هر حساب یکپارچه و یا شبکه های اجتماعی نشان داده شده است. شما در هر محل که باشید در حرکت در سراسر سیستم، بهره برداری از عکس مشخصات نمایش تماسهای سریع، با ورود مشخصات بزرگ، کلید های میانبر به شماره تلفن، پیام متنی، و بیشتر.

متحد تقویم، صوتی تصویری
برای کمک به سازماندهی قرار ملاقاتها و حوادث، به روز رسانی نرم افزار تقویم به ارمغان می آورد با هم، کار، مدرسه، و برنامه های اجتماعی است. با اجازه کاربر، برنامه های کاربردی دیگر نمی توانید رخداد در تقویم و مدیریت یادآوری برای مشاهده یکپارچه در سراسر ارائه دهندگان تقویم چندگانه. نرم افزار دوباره طراحی شده است به رویدادهای مدیریت آسان تر است. تقویم رنگی هستند و شما می توانید کش رفتن سمت چپ یا راست برای تغییر تاریخ و خرج کردن در داخل یا خارج برنامه زوم.

در نرم افزار تلفن، صوتی تصویری ویژگی های جدید ادغام پیام های دریافتی، رونوشت های صوتی و فایل های صوتی را از یک یا چند ارائه دهندگان است. برنامه های شخص ثالث می تواند با نرم افزار تلفن برای اضافه کردن پیام های صوتی خود رونوشت و بیشتری به صندوق صوتی تصویری در اختیار دارد.

 
ضبط تصویر شما می خواهید ویرایش و به اشتراک گذاری instantly.Rich و قابلیت های دوربین همه کاره
نرم افزار دوربین شامل بسیاری از ویژگی های جدید است که به شما در اجازه لحظات خاص را با عکس های بزرگ و فیلم های ضبط شده است. پس از گرفتن تصاویر، شما می توانید ویرایش و به اشتراک گذاری آنها را به راحتی با دوستان.

در هنگام گرفتن عکس، تمرکز مداوم، قرار گرفتن در معرض تاخیر شاتر صفر، و کاهش به ضرب گلوله به شات کمک سرعت گرفتن تصاویر دقیق و روشن،. تثبیت زوم تصویر به شما اجازه می دهد تا عکس ها و ویدئو در راه که می خواهید، از جمله در حالی که ویدئو در حال ضبط آهنگسازی. برای انعطاف پذیری و راحتی در حالی که ویدئو تیراندازی، شما هم اکنون می توانید عکس های فوری در وضوح تصویری فوق العاده کامل فقط با ضربه زدن روی صفحه نمایش به عنوان فیلم همچنان به ضبط.

برای اینکه آن را آسان تر برای گرفتن عکس های زیادی از مردم، ساخته شده در واقع تشخیص چهره، چهره ها را در قاب گرفته و به طور خودکار مجموعه تمرکز. برای کنترل بیشتر، شما می توانید شیر به تمرکز در هر نقطه در تصویر پیشنمایش.

برای گرفتن صحنه های بزرگتر، این دوربین به معرفی یک حالت حرکت چشم انداز است. در این حالت، شما شروع به در معرض این بیماری قرار گرفتن رخ می دهند و سپس به آرامی دوربین را به عنوان گسترده ای چشم انداز شامل عنوان مورد نیاز است. دوربین را جمع آوری طیف گسترده ای از تصاویر به طور مداوم به یک عکس پانوراما تک.

پس از گرفتن یک عکس یا ویدئو، شما به سرعت می توانید آن را توسط ایمیل، پیام متنی، بلوتوث، شبکه های اجتماعی، و بیشتر به اشتراک بگذارید، فقط با ضربه زدن تصویر بند انگشتی در کنترل دوربین.

 
گالری عکس ویجت در خانه نرم افزار گالری screen.Redesigned با ویرایشگر عکس
نرم افزار گالری در حال حاضر باعث می شود آن را راحت تر به مدیریت، نشان می دهد، و اشتراک عکس ها و فیلم ها. برای مدیریت مجموعه، طرح آلبوم را نشان می دهد دوباره طراحی آلبوم های بسیاری دیگر ارائه می دهد و ریز عکسها به بزرگتر. راه های زیادی برای مرتب کردن آلبوم، از جمله زمان، مکان، افراد، و تگ ها وجود دارد. برای کمک به تصاویر نگاه کنید بهترین ها را داشته باشند، گالری در حال حاضر شامل یک ویرایشگر عکس قدرتمند است. شما می توانید محصول و چرخش تصاویر، سطح مجموعه، حذف قرمزی چشم ها، اضافه کردن اثرات، و خیلی بیشتر است. بعد از رتوش، شما می توانید یک یا چند عکس و یا فیلم ها برای به اشتراک گذاشتن فورا بیش از پیام های متنی ایمیل، بلوتوث، شبکه های اجتماعی، و یا برنامه های دیگر را انتخاب کنید.

ویجت گالری تصویر بهبود یافته به شما اجازه می دهد تا شما را در تصاویر به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش. ویجت می تواند تصاویر را از آلبوم منتخب، عکس های این سو و ان سو حرکت کردن از همه آلبوم ها نمایش داده شود، و یا یک تصویر واحد را نشان می دهد. پس از اضافه کردن عنصر به صفحه اصلی، شما می توانید از طریق پشته عکس تکان دادن برای قرار دادن تصویری است که شما می خواهید، پس از آن شیر به آن را در گالری بارگذاری است.

 
اثر زنده به زمینه های تغییر و استفاده از چهره احمقانه در اثر video.Live برای تبدیل ویدئو
اثر زنده مجموعه ای از تحولات گرافیکی و اضافه کردن علاقه و سرگرم کننده به فیلم های اسیر در برنامه دوربین است. به عنوان مثال، شما می توانید پس زمینه در پشت آنها به هر سهام و یا تصویر دلخواه تغییر دهید، فقط برای تنظیمات در هنگام عکسبرداری ویدئو. همچنین در دسترس برای فیلم چهره احمقانه است، مجموعه ای از شکلگیری اثر که با استفاده از دولت از هنر، تشخیص چهره و فیلتر GPU برای تبدیل ویژگی های صورت است. به عنوان مثال، شما می توانید اثرات مانند چشم، دهان بزرگ، بینی بزرگ، فشار چهره، و بیشتر استفاده کنید. خارج از نرم افزار دوربین، اثر زنده در طول چت تصویری در نرم افزار گوگل تاک در دسترس است.

 
در خوراکی screenshot.Sharing با تصاویر
شما هم اکنون می توانید آنچه بر روی صفحه نمایش خود را به راحتی با گرفتن تصاویر به اشتراک بگذارید. دکمه های سخت افزار به آنها اجازه ضربه محکم و ناگهانی تصویر و ذخیره آن به صورت محلی. پس از آن، شما می توانید به مشاهده، ویرایش و به اشتراک گذاری تصاویر در گالری یا یک برنامه مشابه.

ابر متصل تجربه
اندیشه همواره ابر متصل شود، اجازه دادن به شما در فهرست عکس های وب و همگام، برنامه ها، بازی، ایمیل و تماس با ما - هر جا که هستید و در تمام دستگاه های خود را. آندروید 4.0 می افزاید: قابلیت های جدید در حال دیدن سایت و ایمیل و حتی بیشتر را به شما با آنها و حفظ ارتباط سازمان یافته است.

 
مرورگر زبانه منو (سمت چپ) به شما اجازه می دهد تا شما به سرعت سوئیچ browser tab ها است. گزینه های منو (سمت راست) به شما می دهد راه های جدیدی برای مدیریت تجربه مرور خود را.
 
مقایسه معیار مرور وب Browser.Powerful اندیشه
مرورگر آندروید ارائه می دهد تجربه ای که به عنوان غنی و مناسب به عنوان یک مرورگر دسکتاپ. این به شما اجازه می دهد تا شما فورا همگام سازی و مدیریت بوک مارک های گوگل کروم از تمام حساب شما، پرش به محتوای مورد علاقه خود را سریع تر، و حتی آن را ذخیره کنید بعد از خواندن در مورد شبکه در دسترس می باشد.

برای دریافت بیشتر از محتوای وب، شما هم اکنون می توانید نسخه رومیزی کامل از وب سایت ها، به جای نسخه های همراه خود را درخواست کنید. شما می توانید اولویت خود را برای وب سایت ها به صورت جداگانه برای هر زبانه مرورگر را تنظیم کنید. برای مطالب دیگر، شما می توانید یک کپی برای خواندن نیست. را نجات دهد. برای پیدا کردن و باز کردن صفحات را نجات داد، شما می توانید لیست های بصری است که با بوک مارک مرورگر و تاریخ، فهرست. برای خوانایی بهتر و در دسترس، شما می توانید سطح زوم مرورگر و نادیده گرفتن سیستم به طور پیش فرض اندازه متن را افزایش دهد.

در تمام انواع محتوا، مرورگر آندروید ارائه می دهد به طرز چشمگیری بهبود یافته صفحه عملکرد ارائه از طریق نسخه های به روز شده از هسته WebKit و V8 میل لنگ موتور تلفیقی برای جاوا اسکریپت می باشد. در معیار اجرا بر روی دستگاه Travian.ir :: تراوین S، اندیشه مرورگر 4.0 بهبود نزدیک به 220٪ بیش از آندروید 2.3 مرورگر را در محک V8 و بیش از 35٪ در 9.1 معیار SunSpider جاوا اسکریپت را نشان داد. هنگامی که دستگاه در یک کهکشان Travian.ir :: تراوین اجرا شود، آندروید 4.0 مرورگر بهبود نزدیک به 550٪ در معیار V8 و نزدیک به 70٪ در معیار SunSpider نشان داد.

پست الکترونیک بهبود یافته
در آندروید 4.0، ایمیل آسان تر برای ارسال، خواندن، و مدیریت. برای ساخت ایمیل، بهبود خودکار تکمیل از دریافت کنندگان کمک می کند تا با پیدا کردن و اضافه کردن تماس های مکرر با سرعت بیشتری می باشد. برای ورودی ساده تر از متن های مکرر، شما هم اکنون می توانید ایجاد پاسخ های سریع و ذخیره آنها را در این برنامه، سپس آنها را از یک منوی مناسب را وارد کنید هنگام نوشتن. پاسخ به یک پیغام، شما هم اکنون می توانید این پیام را به پاسخ به همه و به جلو بدون تغییر صفحه نمایش را تغییر دهید.

برای مرور آسان تر در حساب و برچسب، نرم افزار می افزاید منوی یکپارچه از حساب و برچسب های اخیر است. برای کمک به شما کردهاید و سازماندهی IMAP و تبادل ایمیل، نرم افزار ایمیل پشتیبانی از پست الکترونیکی زیر مجموعه تو در تو، هر یک با مقررات هماهنگ سازی. شما همچنین می توانید در سراسر پوشه ها بر روی سرور جستجو، برای نتایج سریعتر.

برای شرکت، نرم افزار ایمیل با پشتیبانی از EAS v14. پشتیبانی از احراز هویت گواهینامه EAS، فراهم می کند رشته ABQ نوع دستگاه و نحوه، و اجازه می دهد تا همگام سازی خودکار غیر فعال شود در حالی که رومینگ است. مدیران همچنین می توانید اندازه و یا محدود کردن و غیر فعال کردن فایل پیوست کنید.

برای پیگیری از ایمیل های دریافتی آسان تر، عنصر قابل اندازه بندی مجدد ایمیل به شما اجازه می دهد تا شما را از طریق ایمیل های اخیر حق از صفحه نمایش تلنگر، و سپس به نرم افزار ایمیل به آهنگسازی یا پاسخ بروید.

 
اندیشه تیرهای به شما اجازه می دهد به اشتراک گذاری شما با استفاده از با tap.Innovation واحد
اندیشه به طور مداوم رانندگی نوآوری رو به جلو، هل دادن مرزهای ارتباطات و به اشتراک گذاری و تعامل با قابلیت های جدید.

پرتو اندیشه برای به اشتراک گذاری مبتنی بر NFC
پرتو اندیشه های نوآورانه، از ویژگی های مناسب برای به اشتراک گذاری در سراسر دو دستگاه NFC فعال است، این اجازه می دهد مردم فورا تبادل برنامه های مورد علاقه، مخابرات، موسیقی، فیلم - تقریبا هر چیزی می باشد. این فوق العاده ساده و راحت برای استفاده - برای بازکردن این منو وجود دارد، نرم افزار برای راه اندازی، یا جفت شدن مورد نیاز است. فقط یک اندیشه طراحی تلفن خود را به دیگری را لمس، و سپس شیر برای ارسال.

برای به اشتراک گذاری برنامه ها، اندیشه تیرهای هل یک لینک به صفحه جزئیات برنامه بر روی بازی گوگل است. نرم افزار بازی دستگاه های دیگر، گوگل راه اندازی و لود صفحه جزئیات، برای دانلود آسان از برنامه. برنامه های فردی می تواند در پرتو اندیشه ساخت برای اضافه کردن نوع دیگری از فعل و انفعالات، مانند عبور از نمرات بازی، شروع یک بازی چند نفره و چت، و.

 
تشخیص چهره به شما اجازه می دهد تا گوشی شما باز شما را با آنلاک face.Face شما
4.0 آندروید معرفی یک روش کاملا جدید برای تامین امنیت یک دستگاه، ساخت دستگاه هر فرد حتی بیشتر شخصی - آنلاک چهره جدید روی صفحه نمایش قفل گزینه ای که به شما اجازه می دهد تا دستگاه خود را باز کنید که با سر و صورت خود را. طول می کشد تا استفاده از دستگاه در جلوی دوربین و دولت از هنر تکنولوژی تشخیص صورت برای ثبت نام یک چهره در طول راه اندازی و سپس دوباره آن را تشخیص در هنگام باز کردن دستگاه. فقط نگه داشتن دستگاه خود را در مقابل صورت خود را به باز کردن، و یا استفاده از PIN پشتیبان یا الگو.

Wi-Fi را مستقیم و سالم با بلوتوث
پشتیبانی از Wi-Fi را مستقیم به شما اجازه می دهد تا اتصال شما به طور مستقیم به دستگاه های همکار در این نزدیکی هست روی Wi-Fi برای ارتباط قابل اطمینان تر، با سرعت بالاتر است. tethering یا بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز است. از طریق برنامه های شخص ثالث، شما می توانید به دستگاه های سازگار را به استفاده از ویژگی های جدید از جمله از طریق مسنجر به اشتراک گذاری فایل ها، عکس ها، و یا رسانه های دیگر، جریان ویدئو و صوتی از دیگر دستگاه و یا اتصال به چاپگر های سازگار و یا دیگر دستگاه های متصل.

آندروید 4.0 نیز به معرفی ساخته شده است در پشتیبانی از اتصال به بلوتوث دستگاه بهداشت و درمان (سالم با مشخصات) دستگاه. با حمایت از برنامه های شخص ثالث، شما می توانید به دستگاه های بی سیم و سنسورهای پزشکی در بیمارستان ها، مراکز تناسب اندام، خانه ها، و جاهای دیگر ارتباط برقرار کنند.


برچسب ها: معرفی آندروید 4 آندروید 4.0 (ساندویچ خامه یخ) آخرین نسخه از پلت فرم آندروید برای تلفن ، قرص ، و بیشتر است. آن را بر روی چیزهایی که مردم عاشق بیشتر در مورد اندیشه های ایجاد شده - آسان چند وظیفه ای ، اطلاعیه ها ، غنی از صفحه نمایش قابل تنظیم ، ویدجت های قابل اندازه بندی مجدد ، و تعامل عمیق - و می افزاید: روش قدرتمند و جدید برقراری ارتباط و به اشتراک گذاری است. ساده ، زیبا ، مفید تصفیه شده ، تکامل یافته UI با تمرکز بر آوردن قدرت از اندیشه به سطح ، آندروید 4.0 اقدامات مشترک بیشتر قابل رویت می سازد و به شما امکان می دهد با حرکات بصری و ساده ، حرکت است. انیمیشن های تصفیه شده و بازخورد در سراسر سیستم را از فعل و انفعالات درگیر و جالب است. حروف کاملا جدید بهینه سازی شده برای صفحه نمایش با وضوح بالا را بهبود می بخشد خوانایی و به رابط کاربر به ارمغان می آورد ، احساس مدرن و صیقل خورده است. دکمه های مجازی در نوار سیستم اجازه حرکت به شما فورا به بازگشت ، خانه ، و نرم افزار های اخیر است. نوار سیستم ها و دکمه های مجازی در تمام برنامه ها وجود دارند ، اما می تواند توسط برنامه های کاربردی برای مشاهده تمام صفحه پوشیده شده است. شما می توانید گزینه های متنی در هر برنامه در نوار عمل ، نمایش داده شده در بالا (و گاهی نیز در قسمت پایین) از صفحه نمایش دسترسی داشته باشید. چند وظیفه ای قدرت اصلی از اندیشه است و آن را حتی آسانتر می کند و بصری در اندیشه 4.0. دکمه های اخیر نرم افزار به شما اجازه می دهد تا شما پرش از یک وظیفه به کار دیگری با استفاده از لیست در نوار سیستم فورا. لیست بالا میآید ، برای نشان دادن تصاویر از ریز برنامه ها استفاده می شود به تازگی - بهره برداری سوئیچ های ریز به برنامه. لیست نرم افزار های اخیر چند وظیفه ای ساده می سازد. پرش به دوربین و یا اطلاعیه های خود را بدون باز کردن. برای تماس های دریافتی ، شما فورا می توانید پاسخ شده توسط text.Rich و اطلاعیه های تعاملی اجازه دهید شما را در تماس مداوم با پیام های دریافتی را ، بازی ، آهنگ موسیقی ، زمان واقعی به روز رسانی از برنامه ها ، و خیلی بیشتر است. در دستگاه های با صفحه نمایش کوچکتر ، اطلاعیه ها در بالای صفحه نمایش ظاهر می شود ، در حالی که در دستگاه های با صفحه نمایش بزرگتر آنها در نوار سیستم ظاهر می شود. صفحه اصلی پوشه ها روی صفحه نمایش و سینی لیست علاقه مندی ها پوشه های خانه جدید صفحه نمایش ارائه یک روش جدید برای شما به گروه برنامه ها و کلید های میانبر خود را منطقی ، تنها با کشیدن و رها کردن 1 بر روی دیگری. همچنین ، در همه پرتاب نرم افزار ، شما هم اکنون می توانید به سادگی نرم افزار به دست آوردن اطلاعات در مورد آن یا بلافاصله آن را بردارید ، آن را بکشید و یا غیر فعال کردن نرم افزار از پیش نصب شده است. همه پرتاب نرم افزار (چپ) و قابل اندازه بندی مجدد ویدجت ها (سمت راست) نرم افزارها و محتوای غنی از screen.On خانه کوچکتر صفحه نمایش دستگاه ، صفحه نمایش در حال حاضر شامل لیست علاقه مندی ها قابل تنظیم سینی را از تمام صفحه نمایش قابل مشاهده است. شما می توانید برنامه ها ، میانبر ها ، پوشه ها ، و موارد اولویت دیگر در داخل یا خارج از سینی لیست علاقه مندی ها برای دسترسی سریع از صفحه نمایش هر بکشید. ویدجت قابل اندازه بندی مجدد صفحه نمایش در آندروید 4.0 طراحی شده اند به محتوای غنی و قابل تنظیم است. شما می توانید خیلی بیشتر از کلید های میانبر افزودنی را انجام دهد - شما می توانید محتوا برنامه زنده به طور مستقیم از طریق ویدجت تعاملی جاسازی. ابزارک اجازه ایمیل ، تلنگر چک شما را از طریق تقویم ، پخش موسیقی ، بررسی جریانهای اجتماعی ، و بیشتر - از صفحه نمایش ، بدون نیاز به راه اندازی برنامه ها. ابزارک قابل اندازه بندی مجدد هستند ، بنابراین شما می توانید آنها را برای نشان دادن محتوای بیشتر و یا کوچک کردن آنها را به صرفه جویی در فضا گسترش است. اقدامات صفحه قفل جدید صفحه نمایش قفل در حال حاضر شما بدون باز کنیم. از صفحه نمایش کشویی قفل ، شما می توانید به طور مستقیم پرش به دوربین برای عکس و یا پایین کشیدن پنجره اطلاعیه برای بررسی پیامهای. هنگام گوش دادن به موسیقی ، شما حتی می توانید آهنگ های موسیقی و مدیریت آلبوم را ببینید. پاسخ سریع برای تماس های دریافتی هنگامی که تماس های دریافتی می رسد ، شما هم اکنون می توانید به سرعت توسط پیام متنی ، بدون نیاز به بلند کردن تماس و یا باز کردن دستگاه. بر روی صفحه نمایش تماس های دریافتی ، شما به سادگی کنترل یک لیست از پاسخ متن برای دیدن و سپس شیر را به ارسال و خاتمه دادن به تماس اسلاید. شما می توانید پاسخ خود را اضافه کنید و لیستی از نرم افزار تنظیمات مدیریت. کش رفتن به اخراج اطلاعیه ها ، وظایف ، و زبانه مرورگر آندروید 4.0 اطلاعیه های مدیریت ، برنامه های اخیر ، و زبانه مرورگر حتی ساده تر. شما هم اکنون می توانید اطلاعیه های فردی ، برنامه ها را از لیست نرم افزار های اخیر ، و زبانه مرورگر با کش رفتن ساده از انگشت رد می کند. طلسم ، جستجوگر به شما اجازه می دهد تا به اشتباهات پیدا کردن شما و تعمیر آن سریعتر است. موتور های ورودی صدای قدرتمند به شما اجازه می دهد که دیکته ورود متن continuously.Improved شده و طلسم چک صفحه کلید نرم در آندروید 4.0 می سازد ورودی متن را سریعتر و دقیق تر است. تصحیح خطا و پیشنهاد واژه از طریق یک مجموعه جدید از لغت نامه های پیش فرض و اکتشافی دقیق تر برای دست زدن به مواردی از قبیل تایپ کاراکتر دو بهبود یافته است ، صرفنظر از حروف ، و حذف فضاهای. پیشنهاد کلمه نیز بهبود یافته و نوار پیشنهاد ساده برای نشان دادن فقط سه کلمه در یک زمان. برای رفع به راحتی لغات دارای غلط املایی ، آندروید 4.0 می افزاید: یک طلسم جستجوگر که locates و تاکید خطاها و حاکی از کلمات جایگزین. با استفاده از یک شیر ، شما می توانید از پیشنهاد های املایی متعدد را انتخاب کنید ، حذف یک کلمه ، و یا اضافه کردن آن به فرهنگ لغت. شما حتی می توانید برای دیدن شیر پیشنهادات جایگزینی برای کلماتی را که به درستی وارد کرده اید. برای ویژگی های تخصصی و یا زبانهای دیگر ، شما هم اکنون می توانید دانلود کنید و نصب کنید لغت نامه های شخص ثالث ، طلسم ، چکرز ، و خدمات متن دیگر. قدرتمند صدای ورودی موتور آندروید 4.0 معرفی قدرتمند صدای ورودی موتور است که ارائه می دهد مستمر "باز میکروفون تجربه" و جریان تشخیص صدا است. صدای ورودی موتور به شما اجازه می دهد تا متن شما می خواهید دیکته کنید ، تا زمانی که می خواهید ، با استفاده از زبان شما می خواهید. شما به طور مداوم می تواند برای مدت طولانی صحبت می کنند ، حتی این مساله برای فواصل در صورت نیاز ، و دیکته نقطه گذاری برای ایجاد جملات درست است. به عنوان صدای ورودی موتور وارد متن ، آن را تاکید اشتباهات دیکته ممکن است خاکستری. پس از تحمیل شما می توانید کلمات زیر خط دار را به سرعت آنها را از یک لیست از پیشنهادات جایگزین شیر. کنترل استفاده از داده ها را اجازه استفاده از مجموع این نوع شبکه و نرم افزار نظارت و پس از آن برای تنظیم حدود اگر needed.Control به بیش از داده های شبکه دستگاه های تلفن همراه می تواند استفاده گسترده ای از داده های شبکه برای جریان محتوا ، هماهنگ سازی داده ها ، دانلود برنامه ها ، و بیشتر. برای پاسخگویی به نیازهای شما را با برنامه های داده ها و یا محفظه محکم ، آندروید 4.0 از می افزاید: کنترل های جدید برای مدیریت شبکه استفاده از داده ها است. در تنظیمات نرم افزار ، نمودار های رنگی نشان می دهد استفاده از داده ها بر روی هر نوع شبکه (تلفن همراه و یا از Wi-Fi) ، و همچنین مقدار از داده های مورد استفاده توسط هر برنامه در حال اجرا است. بر اساس طرح خود را داده ، به صورت اختیاری می تواند سطح هشدار و یا محدودیت های سخت در استفاده از داده ها و یا مجموعه ای غیر فعال کردن اطلاعات تلفن همراه در دسترس نباشد. شما همچنین می توانید داده های پس زمینه استفاده شده توسط برنامه های منحصر به فرد به عنوان مورد نیاز را مدیریت کند. طراحی شده برای در دسترس بودن تنوع از ویژگی های جدید تا حد زیادی در دسترس از آندروید 4.0 برای کاربران نابینا یا بینایی را افزایش می دهد. مهم ترین حالت جدید کشف شده توسط لمسی است که به شما اجازه می دهد بدون نیاز به صفحه نمایش حرکت است. دست زدن به صفحه نمایش یک بار باعث بازخورد قابل شنیدن است که شناسایی مولفه UI لمس دوم در جزء فعال شدن آن را با یک رویداد لمسی کامل است. حالت جدید برای حمایت از کاربران بر روی دستگاه های جدید که با استفاده از دکمه های مجازی در نوار سیستم ، به جای دکمه های سخت افزار اختصاص داده شده و یا trackballs از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین ، واژهنامه استاندارد به روز شده برای ارائه یک تجربه بهبود یافته در دسترس است. این مرورگر با پشتیبانی از یک اسکریپت مبتنی بر خواننده روی صفحه نمایش برای خواندن محتوای وب مورد علاقه و سایت های مرور. برای خوانایی بهتر ، شما همچنین می توانید اندازه فونت پیش فرض استفاده می شود در سراسر سیستم را افزایش می دهد. تجربه دسترسی در ابتدا راه اندازی - یک ژست لمس ساده شروع می شود در طول راه اندازی (مربع عقربه های ساعت از سمت چپ بالا) فعال همه از ویژگی های دسترسی و بارهای آموزش نصب. هنگامی که ویژگی های دسترسی فعال هستند ، همه چیز قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش را می توان با صدای بلند توسط خواننده روی صفحه نمایش استاندارد گفته شده است. تماس با ما و پروفیل در سراسر برنامه ها و شبکه های اجتماعی ، یکپارچه برای یک تجربه شخصی و سازگار باشد ، در همه جا - از تماس های دریافتی را به emails.Communication و به اشتراک گذاری و پروفیل در سراسر سیستم ، گروه های اجتماعی خود ، پروفایل ها ، و تماس با ما در ارتباط با یکدیگر و یکپارچه برای دسترسی آسان. در مرکز برنامه جدید ارائه می دهد که اطلاعات غنیتر مشخصات را ، از جمله تصویر بزرگ مشخصات ، شماره تلفن ، آدرس و حساب ، به روز رسانی وضعیت ، وقایع ، و یک دکمه جدید برای اتصال در شبکه های اجتماعی یکپارچه است. اطلاعات تماس با شما در جدید مشخصات "من" ذخیره می شود ، اجازه می دهد به اشتراک گذاری ساده تر با برنامه ها و مردم است. همه مخاطبین یکپارچه خود را در آسان برای مدیریت فهرست ، از جمله کنترل های که بیش از تماس از هر حساب یکپارچه و یا شبکه های اجتماعی نشان داده شده است. شما در هر محل که باشید در حرکت در سراسر سیستم ، بهره برداری از عکس مشخصات نمایش تماسهای سریع ، با ورود مشخصات بزرگ ، کلید های میانبر به شماره تلفن ، پیام متنی ، و بیشتر. متحد تقویم ، صوتی تصویری برای کمک به سازماندهی قرار ملاقاتها و حوادث ، به روز رسانی نرم افزار تقویم به ارمغان می آورد با هم ، کار ، مدرسه ، و برنامه های اجتماعی است. با اجازه کاربر ، برنامه های کاربردی دیگر نمی توانید رخداد در تقویم و مدیریت یادآوری برای مشاهده یکپارچه در سراسر ارائه دهندگان تقویم چندگانه. نرم افزار دوباره طراحی شده است به رویدادهای مدیریت آسان تر است. تقویم رنگی هستند و شما می توانید کش رفتن سمت چپ یا راست برای تغییر تاریخ و خرج کردن در داخل یا خارج برنامه زوم. در نرم افزار تلفن ، صوتی تصویری ویژگی های جدید ادغام پیام های دریافتی ، رونوشت های صوتی و فایل های صوتی را از یک یا چند ارائه دهندگان است. برنامه های شخص ثالث می تواند با نرم افزار تلفن برای اضافه کردن پیام های صوتی خود رونوشت و بیشتری به صندوق صوتی تصویری در اختیار دارد. ضبط تصویر شما می خواهید ویرایش و به اشتراک گذاری instantly.Rich و قابلیت های دوربین همه کاره نرم افزار دوربین شامل بسیاری از ویژگی های جدید است که به شما در اجازه لحظات خاص را با عکس های بزرگ و فیلم های ضبط شده است. پس از گرفتن تصاویر ، شما می توانید ویرایش و به اشتراک گذاری آنها را به راحتی با دوستان. در هنگام گرفتن عکس ، تمرکز مداوم ، قرار گرفتن در معرض تاخیر شاتر صفر ، و کاهش به ضرب گلوله به شات کمک سرعت گرفتن تصاویر دقیق و روشن ، . تثبیت زوم تصویر به شما اجازه می دهد تا عکس ها و ویدئو در راه که می خواهید ، از جمله در حالی که ویدئو در حال ضبط آهنگسازی. برای انعطاف پذیری و راحتی در حالی که ویدئو تیراندازی ، شما هم اکنون می توانید عکس های فوری در وضوح تصویری فوق العاده کامل فقط با ضربه زدن روی صفحه نمایش به عنوان فیلم همچنان به ضبط. برای اینکه آن را آسان تر برای گرفتن عکس های زیادی از مردم ، ساخته شده در واقع تشخیص چهره ، چهره ها را در قاب گرفته و به طور خودکار مجموعه تمرکز. برای کنترل بیشتر ، شما می توانید شیر به تمرکز در هر نقطه در تصویر پیشنمایش. برای گرفتن صحنه های بزرگتر ، این دوربین به معرفی یک حالت حرکت چشم انداز است. در این حالت ، شما شروع به در معرض این بیماری قرار گرفتن رخ می دهند و سپس به آرامی دوربین را به عنوان گسترده ای چشم انداز شامل عنوان مورد نیاز است. دوربین را جمع آوری طیف گسترده ای از تصاویر به طور مداوم به یک عکس پانوراما تک. پس از گرفتن یک عکس یا ویدئو ، شما به سرعت می توانید آن را توسط ایمیل ، بلوتوث ، شبکه های اجتماعی ، و بیشتر به اشتراک بگذارید ، فقط با ضربه زدن تصویر بند انگشتی در کنترل دوربین. گالری عکس ویجت در خانه نرم افزار گالری screen.Redesigned با ویرایشگر عکس نرم افزار گالری در حال حاضر باعث می شود آن را راحت تر به مدیریت ، نشان می دهد ، و اشتراک عکس ها و فیلم ها. برای مدیریت مجموعه ، طرح آلبوم را نشان می دهد دوباره طراحی آلبوم های بسیاری دیگر ارائه می دهد و ریز عکسها به بزرگتر. راه های زیادی برای مرتب کردن آلبوم ، از جمله زمان ، مکان ، افراد ، و تگ ها وجود دارد. برای کمک به تصاویر نگاه کنید بهترین ها را داشته باشند ، گالری در حال حاضر شامل یک ویرایشگر عکس قدرتمند است. شما می توانید محصول و چرخش تصاویر ، سطح مجموعه ، حذف قرمزی چشم ها ، اضافه کردن اثرات ، و خیلی بیشتر است. بعد از رتوش ، شما می توانید یک یا چند عکس و یا فیلم ها برای به اشتراک گذاشتن فورا بیش از پیام های متنی ایمیل ، و یا برنامه های دیگر را انتخاب کنید. ویجت گالری تصویر بهبود یافته به شما اجازه می دهد تا شما را در تصاویر به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش. ویجت می تواند تصاویر را از آلبوم منتخب ، عکس های این سو و ان سو حرکت کردن از همه آلبوم ها نمایش داده شود ، و یا یک تصویر واحد را نشان می دهد. پس از اضافه کردن عنصر به صفحه اصلی ، شما می توانید از طریق پشته عکس تکان دادن برای قرار دادن تصویری است که شما می خواهید ، پس از آن شیر به آن را در گالری بارگذاری است. اثر زنده به زمینه های تغییر و استفاده از چهره احمقانه در اثر video.Live برای تبدیل ویدئو اثر زنده مجموعه ای از تحولات گرافیکی و اضافه کردن علاقه و سرگرم کننده به فیلم های اسیر در برنامه دوربین است. به عنوان مثال ، شما می توانید پس زمینه در پشت آنها به هر سهام و یا تصویر دلخواه تغییر دهید ، فقط برای تنظیمات در هنگام عکسبرداری ویدئو. همچنین در دسترس برای فیلم چهره احمقانه است ، مجموعه ای از شکلگیری اثر که با استفاده از دولت از هنر ، تشخیص چهره و فیلتر GPU برای تبدیل ویژگی های صورت است. به عنوان مثال ، شما می توانید اثرات مانند چشم ، دهان بزرگ ، بینی بزرگ ، فشار چهره ، و بیشتر استفاده کنید. خارج از نرم افزار دوربین ، اثر زنده در طول چت تصویری در نرم افزار گوگل تاک در دسترس است. در خوراکی screenshot.Sharing با تصاویر شما هم اکنون می توانید آنچه بر روی صفحه نمایش خود را به راحتی با گرفتن تصاویر به اشتراک بگذارید. دکمه های سخت افزار به آنها اجازه ضربه محکم و ناگهانی تصویر و ذخیره آن به صورت محلی. پس از آن ، شما می توانید به مشاهده ، ویرایش و به اشتراک گذاری تصاویر در گالری یا یک برنامه مشابه. ابر متصل تجربه اندیشه همواره ابر متصل شود ، اجازه دادن به شما در فهرست عکس های وب و همگام ، برنامه ها ، ایمیل و تماس با ما - هر جا که هستید و در تمام دستگاه های خود را. آندروید 4.0 می افزاید: قابلیت های جدید در حال دیدن سایت و ایمیل و حتی بیشتر را به شما با آنها و حفظ ارتباط سازمان یافته است. مرورگر زبانه منو (سمت چپ) به شما اجازه می دهد تا شما به سرعت سوئیچ browser tab ها است. گزینه های منو (سمت راست) به شما می دهد راه های جدیدی برای مدیریت تجربه مرور خود را. مقایسه معیار مرور وب Browser.Powerful اندیشه مرورگر آندروید ارائه می دهد تجربه ای که به عنوان غنی و مناسب به عنوان یک مرورگر دسکتاپ. این به شما اجازه می دهد تا شما فورا همگام سازی و مدیریت بوک مارک های گوگل کروم از تمام حساب شما ، پرش به محتوای مورد علاقه خود را سریع تر ، و حتی آن را ذخیره کنید بعد از خواندن در مورد شبکه در دسترس می باشد. برای دریافت بیشتر از محتوای وب ، شما هم اکنون می توانید نسخه رومیزی کامل از وب سایت ها ، به جای نسخه های همراه خود را درخواست کنید. شما می توانید اولویت خود را برای وب سایت ها به صورت جداگانه برای هر زبانه مرورگر را تنظیم کنید. برای مطالب دیگر ، شما می توانید یک کپی برای خواندن نیست. را نجات دهد. برای پیدا کردن و باز کردن صفحات را نجات داد ، شما می توانید لیست های بصری است که با بوک مارک مرورگر و تاریخ ، فهرست. برای خوانایی بهتر و در دسترس ، شما می توانید سطح زوم مرورگر و نادیده گرفتن سیستم به طور پیش فرض اندازه متن را افزایش دهد. در تمام انواع محتوا ، مرورگر آندروید ارائه می دهد به طرز چشمگیری بهبود یافته صفحه عملکرد ارائه از طریق نسخه های به روز شده از هسته WebKit و V8 میل لنگ موتور تلفیقی برای جاوا اسکریپت می باشد. در معیار اجرا بر روی دستگاه Travian.ir :: تراوین S ، اندیشه مرورگر 4.0 بهبود نزدیک به 220٪ بیش از آندروید 2.3 مرورگر را در محک V8 و بیش از 35٪ در 9.1 معیار SunSpider جاوا اسکریپت را نشان داد. هنگامی که دستگاه در یک کهکشان Travian.ir :: تراوین اجرا شود ، آندروید 4.0 مرورگر بهبود نزدیک به 550٪ در معیار V8 و نزدیک به 70٪ در معیار SunSpider نشان داد. پست الکترونیک بهبود یافته در آندروید 4.0 ، ایمیل آسان تر برای ارسال ، خواندن ، و مدیریت. برای ساخت ایمیل ، بهبود خودکار تکمیل از دریافت کنندگان کمک می کند تا با پیدا کردن و اضافه کردن تماس های مکرر با سرعت بیشتری می باشد. برای ورودی ساده تر از متن های مکرر ، شما هم اکنون می توانید ایجاد پاسخ های سریع و ذخیره آنها را در این برنامه ، سپس آنها را از یک منوی مناسب را وارد کنید هنگام نوشتن. پاسخ به یک پیغام ، شما هم اکنون می توانید این پیام را به پاسخ به همه و به جلو بدون تغییر صفحه نمایش را تغییر دهید. برای مرور آسان تر در حساب و برچسب ، نرم افزار می افزاید منوی یکپارچه از حساب و برچسب های اخیر است. برای کمک به شما کردهاید و سازماندهی IMAP و تبادل ایمیل ، نرم افزار ایمیل پشتیبانی از پست الکترونیکی زیر مجموعه تو در تو ، هر یک با مقررات هماهنگ سازی. شما همچنین می توانید در سراسر پوشه ها بر روی سرور جستجو ، برای نتایج سریعتر. برای شرکت ، نرم افزار ایمیل با پشتیبانی از EAS v14. پشتیبانی از احراز هویت گواهینامه EAS ، فراهم می کند رشته ABQ نوع دستگاه و نحوه ، و اجازه می دهد تا همگام سازی خودکار غیر فعال شود در حالی که رومینگ است. مدیران همچنین می توانید اندازه و یا محدود کردن و غیر فعال کردن فایل پیوست کنید. برای پیگیری از ایمیل های دریافتی آسان تر ، عنصر قابل اندازه بندی مجدد ایمیل به شما اجازه می دهد تا شما را از طریق ایمیل های اخیر حق از صفحه نمایش تلنگر ، و سپس به نرم افزار ایمیل به آهنگسازی یا پاسخ بروید. اندیشه تیرهای به شما اجازه می دهد به اشتراک گذاری شما با استفاده از با tap.Innovation واحد اندیشه به طور مداوم رانندگی نوآوری رو به جلو ، هل دادن مرزهای ارتباطات و به اشتراک گذاری و تعامل با قابلیت های جدید. پرتو اندیشه برای به اشتراک گذاری مبتنی بر NFC پرتو اندیشه های نوآورانه ، از ویژگی های مناسب برای به اشتراک گذاری در سراسر دو دستگاه NFC فعال است ، این اجازه می دهد مردم فورا تبادل برنامه های مورد علاقه ، مخابرات ، موسیقی ، فیلم - تقریبا هر چیزی می باشد. این فوق العاده ساده و راحت برای استفاده - برای بازکردن این منو وجود دارد ، نرم افزار برای راه اندازی ، یا جفت شدن مورد نیاز است. فقط یک اندیشه طراحی تلفن خود را به دیگری را لمس ، و سپس شیر برای ارسال. برای به اشتراک گذاری برنامه ها ، اندیشه تیرهای هل یک لینک به صفحه جزئیات برنامه بر روی بازی گوگل است. نرم افزار بازی دستگاه های دیگر ، گوگل راه اندازی و لود صفحه جزئیات ، برای دانلود آسان از برنامه. برنامه های فردی می تواند در پرتو اندیشه ساخت برای اضافه کردن نوع دیگری از فعل و انفعالات ، مانند عبور از نمرات بازی ، شروع یک بازی چند نفره و چت ، و. تشخیص چهره به شما اجازه می دهد تا گوشی شما باز شما را با آنلاک face.Face شما 4.0 آندروید معرفی یک روش کاملا جدید برای تامین امنیت یک دستگاه ، ساخت دستگاه هر فرد حتی بیشتر شخصی - آنلاک چهره جدید روی صفحه نمایش قفل گزینه ای که به شما اجازه می دهد تا دستگاه خود را باز کنید که با سر و صورت خود را. طول می کشد تا استفاده از دستگاه در جلوی دوربین و دولت از هنر تکنولوژی تشخیص صورت برای ثبت نام یک چهره در طول راه اندازی و سپس دوباره آن را تشخیص در هنگام باز کردن دستگاه. فقط نگه داشتن دستگاه خود را در مقابل صورت خود را به باز کردن ، و یا استفاده از PIN پشتیبان یا الگو. Wi-Fi را مستقیم و سالم با بلوتوث پشتیبانی از Wi-Fi را مستقیم به شما اجازه می دهد تا اتصال شما به طور مستقیم به دستگاه های همکار در این نزدیکی هست روی Wi-Fi برای ارتباط قابل اطمینان تر ، با سرعت بالاتر است. tethering یا بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز است. از طریق برنامه های شخص ثالث ، شما می توانید به دستگاه های سازگار را به استفاده از ویژگی های جدید از جمله از طریق مسنجر به اشتراک گذاری فایل ها ، عکس ها ، و یا رسانه های دیگر ، جریان ویدئو و صوتی از دیگر دستگاه و یا اتصال به چاپگر های سازگار و یا دیگر دستگاه های متصل. آندروید 4.0 نیز به معرفی ساخته شده است در پشتیبانی از اتصال به بلوتوث دستگاه بهداشت و درمان (سالم با مشخصات) دستگاه. با حمایت از برنامه های شخص ثالث ، شما می توانید به دستگاه های بی سیم و سنسورهای پزشکی در بیمارستان ها ، مراکز تناسب اندام ، خانه ها ، و جاهای دیگر ارتباط برقرار کنند. ،
آخرین ویرایش: - -

 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر